Firma

Przedsiębiorstwo Transportowo - Spedycyjne "A&B" Sp. z o.o. działa na rynku towarowych przewozów drogowych od 1994 roku. Obszar działalności firmy skoncentrowany jest na ekspresowych relacjach liniowych pomiędzy magazynami logistycznymi naszych klientów.

Nasza dzaiłalność oparta jest na profesjonalnej kadrze pracowników obsługi transportu jak i doświadczonych przewoznikach z którymi pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym i GPS, co zapewnia sprawny przebieg obsługi klienta i kontrolę nad Państwa ładunkiem. Możemy Państwu zagwarantować terminową i sprawną realizację zleceń transportowych jak i pełną odpowiedzialność za powierzony ładunek.

Kierowcy prowdzący nasze pojazdy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia. Dbamy o stałe podnoszenie umiejętności naszych pracowników którzy biorą udział w szoleniach z ecodrivingu oraz sprawdzianach terenowych organizowanych przez producentów pojazdów.

Nasza firma to połączenie zapału i energii młodych ludzi z doświadczeniem właściciela. Dzięki temu połączeniu możemy działać w sposób nieszablonowy stale szukając nowych, lepszych rozwiązań z których jesteśmy dumni. Praca którą wykonujemy na rzecz naszych klientów jest dla nas przyjemnością. W trakcie swojej działalności firma wypracowała sobie stabilną pozycję na rynku usług transportowych i spedycyjnych. W relacjach biznesowych nastawiamy się na długoterminową współpracę opartą na partnerstwie.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół A&B